Kontakt

Video-Foto filmování, natáčení, fotografování, focení, archivace, digitalizace a úpravy filmů a fotek. Otázky a odpovědiCo je to digitalizace videa?
Služba digitalizace videa je převod vašich starých videokazet (např. oblíbených "vé há esek") na disk DVD, který můžete přehrávat v počítači nebo stolním DVD přehrávači.


Video-Foto filmování, natáčení, fotografování, focení, archivace, digitalizace a úpravy filmů a fotek. Otázky a odpovědiCo je digitalizace filmu?
Digitalizace filmu je zpracování filmu klasických formátů 8,16,35 mm do digitální podoby, tzn., že můžete tyto historické archiválie uchovávát na moderních mediích a přehrávat na současných přístrojích.


Video-Foto filmování, natáčení, fotografování, focení, archivace, digitalizace a úpravy filmů a fotek. Otázky a odpovědiMám kazetu z dovolené u moře, mám ji převést na DVD?
Ano. Videokazeta se postupně ničí, snižuje se její kvalita a za několik let může být zcela nečitelná. Video převedené na DVD je však stále stejně kvalitní.


Video-Foto filmování, natáčení, fotografování, focení, archivace, digitalizace a úpravy filmů a fotek. Otázky a odpovědiJaké typy videokazet mohu digitalizovat?
Zpracováváme většinu běžně používaných videokazet. VHS, S-VHS, VHS-C, Video8, Hi8, z digitálních formátů pak miniDV. Rovněž nabízíme digitalizaci audiokazet MC (zvukové kazety), zvukové pásky.


Video-Foto filmování, natáčení, fotografování, focení, archivace, digitalizace a úpravy filmů a fotek. Otázky a odpovědiZa jak dlouho bude moje objednávka vyřízena?
Přesnější dobu vyřízení Vám vždy sdělíme předem při zadání objednávky.