Kontakt

Videoprezentace je novodobá reklama pro města a instituce

Filmování a fotografování videoprezentace, jejich střih a úprava. Hudební doprovod a grafické 2D a 3D efekty.Potřebujete představit vaší firmu a výrobky? Potřebujete prezentovat váš kraj, město nebo obec? Upřednostňujete video a foto prezentaci?

Podle připraveného a předem konzultovaného scénáře pro vás natočíme, sestřiháme a ozvučíme videoprezentaci podle vašich představ. Natočíme v ateliéru vaše výrobky. Na přání natočíme i letecké záběry. Text pro film přeložíme i do jazykových verzí. Natáčíme vždy pod vedením odborného konzultanta. Do filmů zařazujeme fotografie, loga, titulky. Používáme hudební doprovod, na který máme zakoupena autorská práva, máme smlouvy s Ochranným svazem autorským (OSA).

 

Filmování a fotografování videoprezentace, jejich střih a úprava. Hudební doprovod a grafické 2D a 3D efekty.Při pořizování fotografií používáme fotoaparát CANON EOS 7D. Výroba videoprezentace je smyslově nejzřetelnějším způsobem reklamy. Vyrobíme videoprezentace, dokumentární nebo soukromé videozáznamy na profesionální úrovni.

Videoprezentace nadchne svým designem, přehledností, je dynamická a proto má silný psychologický vliv. Je dokonalým přehledem potřebných a konkrétních informací, které chceme prezentovat.

 

 

Filmování a fotografování videoprezentace, jejich střih a úprava. Hudební doprovod a grafické 2D a 3D efekty.Dá se například využít jako promo DVD rozdávané klientům a partnerům, ale v poslední době je hojně využívána jako nedílná součást prezentace, promítaná na televizních obrazovkách v provozovnách, střediscích, obchodech a ve veletržních stáncích. Dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby audiovizuálních děl a pochopení potřeb klienta jsou naší největší předností.

Při práci využíváme nové HD technologie. Naše nabízené workflow vám zabezpečí, abyste měli neustálý přehled nad projektem, stejně tak jako možnost předběžné modifikace pro co nejlepší výsledek.